536
URMAS ESPENBERG

Urmas Espenberg: „Ehitame üles riigi, kus inimesed teenivad korralikku palka ja saavad veeta inimväärset pensionipõlve“

Urmas Espenberg on tänapäeva professionaliseerumise ajastul tõeliselt haruldane nähtus. Mitmekülgne nagu renessansiaja inimene, öeldi vanasti. Ta on õppinud nii filosoofiat kui ka teleajakirjandust. 1990ndatel elas ta neli aastat USA-s. Muu hulgas on ta töötanud turundaja, reklaamimehe, giidi, ajakirjaniku, poliitikanõuniku, õpetaja ja Riigikogu liikmena (2019-2021). Ta on kirjutanud nii romaane, näidendeid kui ka esseistikat. Praegu on Espenberg Tallinna linnavolikogu liige. 

Riiki tuleb juhtida rahva huvidest lähtuvalt

Espenbergi sõnul tõestas EKRE 2019–2020 võimul olles, et riiki on võimalik juhtida efektiivselt ja oma rahva huve esiplaanile seades.

„Selleks on vaja vaid tahtmist ja oskusi. Paraku tõmbas Reformierakond pidurit ja pööras riigi hävingukursile. Eesti inimesed vaesuvad praegu Euroopa kõige kiiremas tempos ja immigrantide hulk on ammu ületanud meie vastuvõtuvõime. Reformierakond ei taha ega oska oma rahvale appi tulla,“ ütleb ta.

„Eesti Konservatiivne Rahvaerakond hoolib eesti rahva käekäigust ja inimeste heaolust. Me tahame üles ehitada riigi, kus inimesed teenivad korralikku palka ja saavad veeta inimväärset pensionipõlve.“

Urmas Espenberg seisab poliitikas selle eest, et pensionid suureneksid, arstiabi kättesaadavus paraneks ja riik tähtsustaks senisest rohkem õpetajate tööd. 

© 2024 EKRE