569
TAAVI PÄRTEL

Taavi Pärtel: „Ükski riik ei jää püsima, kui valitsejat ei usaldata”

Taavi Pärtel on lõpetanud Eesti Muusikaakadeemia kompositsiooni  eriala ja Mainori Kõrgkooli infotehnoloogina. Ta on töötanud tarkvaraarendajana ja kirjutanud üle saja muusikateose. EKRE-ga liitus ta 2019. aastal.
Taavi Pärtel nendib, et liberaalsed jõud on suunanud Eesti riigi valele kursile ja leiab, et iga vähegi eestimeelne Riigikogu liige peaks seisma kõhklematult tugeva rahvusliku julgeoleku, tugeva rahvusliku majanduse ja tugeva traditsioonilise perekonna eest.

Olulised on tuumväärtused ja põhimõtted

„Samuti tuleb teha kõik endast olenev, et inimestel oleks piisavalt süüa, et riigil oleks korralik kaitsevägi ja et rahvas usaldaks oma valitsejat – niisugust valitsemist pidas Konfutsius juba aastatuhandeid tagasi õigeks. Kõige tähtsamaks pidas ta seejuures just usaldust –  ükski riik ei jää püsima, kui valitsejat ei usaldata. Kuna niisuguste tuumväärtuste ja -põhimõtete eest seisvaid rahvaesindajaid tegelikkuses just ülearu palju ei ole, otsustasingi ise kandideerida,“ ütleb Pärtel, kes on poliitikat suure huviga jälginud juba 40 aastat ehk algklassidest peale.

© 2024 EKRE