618
PRIIT PÕDER

Priit Põder: „Lõpetame inimeste vaesestamise!“

Ettevõtja Priit Põder elab ja töötab Paides. Ta on omandanud kõrghariduse TPI-s toiduainete tehnoloogia erialal. Hiljem õppis Tartu Ülikoolis õigusteadust.

Põder töötas pikka aega tootmisjuhina pagaritööstuses, kuid praegu juhib ta oma firmat, mis tegeleb toitlustamise ja catering-teenuse pakkumisega. Ta on EKRE Paide osakonna esimees, kuulub EKRE Järva- Viljandimaa piirkonna juhatusse ning on Paide linnavolikogu liige. Priidul on kolm poega ja kaks tütart.        

Priit Põder teab oma kogemusest, et just kõrged energiahinnad mõjutavad oluliselt lõpptoodangu või teenuse hinda, mille maksavad kinni lõpptarbijad. 

Järva- ja Viljandimaa ei tohi muutuda ääremaaks

„Hinnatõus tuleb peatada. Tuleb lahkuda CO2 kauplemissüsteemist ja vabastada sellega ettevõtted ja eraisikud kurnavast maksust. Eesti ei pea koogutama Euroopa Komisjoni ees ning EKRE ülesanne on päästa Eesti firmad pankrotist ja inimesed vaesumisest. Riigikogu peab hakkama tööle eesti inimeste heaks ning tagama inimestele normaalse toimetuleku,“ ütleb ta.

Priit Põder kandideerib Riigikogusse, et Eesti säiliks rahvusriigina ning et Järvamaa ja Viljandimaa ei muutuks ääremaaks. „Selleks peab riik rohkem panustama teedevõrgu parendamisse ning elektriliinide kaasajastamisse, toetama ettevõtete tegutsemiseks vajaliku infrastruktuuri väljaarendamist, suurendama kohalike omavalitsuste tulubaasi,“ ütleb ta.

Muu hulgas leiab ta, et Riigikogu liikmetele kuluhüvitiste maksmine tuleb lõpetada.

 

 

 

 

 

© 2024 EKRE