564
MART KALLAS

Mart Kallas: „Immigratsioon tuleb võtta kontrolli alla“

Ettevõtja ja Tallinna linnavolikogu EKRE fraktsiooni juht Mart Kallas kandideerib Riigikokku, sest tunnetab, et Eestis on hakatud laulva revolutsiooni ideaale üle parda heitma.

„Oleme oma otsustusõigust delegeerimas Euroopa Liidule, mille tagajärjel jääb iseseisvust aina vähemaks. Reformierakonna ja teiste liberaalide juhtimisel on eestlaseks olemine muutumas häbiasjaks. Me ei tohi lasta juhtuda,“ ütleb Kallas.  

Samuti peab üle kümne aasta Soomes ja Rootsis elanud Kallas oluliseks, et riik hakkaks piirama immigratsiooni. Ta ei soovi, et Eestisse tekiksid kaugetest kultuuridest pärit suletud kogukonnad, kes ei kohane meie elulaadiga. „Immigratsioon tuleb võtta kontrolli alla. Kohalik omavalitsus peab saama otsustada, kes tema piirkonnas elab. Visuaalne ja pisteline kontroll tuleb sisse seda ka sadamas.“

Lõpetame autojuhtide kiusamise

Kallas seisab ka selle eest, et lõpetataks autoga liiklejate kiusamine. „Rohepöörajad on asunud avalikult takistama igasugust autoga liikumist ja pakuvad selle asemele jalgrattaid. Samuti on Tallinna linnavalitsus asunud kaitsma elektriliste kergliikurite rentijaid ja võõramaiseid toidukullereid, kes ei täida liikluseeskirju ja rikuvad ühiskonnas kokkulepitud reegleid. Me ei tohi lasta sel toimuda.“

Mart Kallas on Tallinna linnavolikogu liige, õiguskomisjoni aseesimees, revisjonikomisjoni liige, innovatsioonikomisjoni liige ning Eesti linnade ja valdade liidu volikogu liige. Samuti kuulub ta EKRE volikokku, juhib EKRE Lääne-Tallinna ringkonda (Mustamäe ja Nõmme) ja EKRE majandustoimkonda. Lisaks veab Mart Kallas TRE raadios poliitikasaadet „Vana Toomas“.

Mart Kallas on abielus, tal on kaks tütart ja kaks tütretütart.

 

 

© 2024 EKRE