579
KRISTEL MENNING

Kristel Menning lahendab abivajajate muresid

Kristel Menning on jurist, kelle jaoks on oluline seista teiste õiguste eest. Ta ulatab abivajajale alati käe ja püüab tema mured lahendada. Eesti patrioodi, kristlase ja emana panustab ta kogu hingest, et Eestis oleks hea elada. Ta tegutseb hoolivama ja inimestega arvestava ühiskonna nimel.

Kristel Menning on peaaegu kogu oma elu elanud Viimsis, aga on õppinud ja töötanud ka väljaspool Eesti riigi piire. Praegu juhib ta Viimsi vallavolikogu liikmena revisjonikomisjoni, lisaks on ta innovatsiooni- ja arengukomisjoni aseesimees ning Harjumaa Omavalitsuste Liidu volikogu asendusliige. Ta kuulus üle kümne aasta EELK Viimsi Püha Jaakobi koguduse nõukokku.

Menning astus Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna liikmeks 2017. aasta märtsis. Sellest ajast alates juhib ta ka EKRE Viimsi osakonda.

Martin Helme nõunik rahandusministeeriumis

Aastatel 2019-2021 töötas ta rahandusminister Martin Helme nõunikuna. „EKRE eesmärk on ehitada oma otsuste ja tegude kaudu Eestit, kus elu oleks parem. Ihkame ehtsat demokraatiat, kus inimesed saaksid poliitilistes otsustes kaasa rääkida,“ ütleb ta.  

„Õppides meid kõiki päriselt tundma, veendute, et EKRE pakub Eestile paremat tulevikku. Kutsun kõiki inimesi, kes hoolivad meie põhiseaduslikust riigikorrast, kes soovivad elada jõukal ja turvalisel maal ning kes tahavad, et ka meie lapsed ja lapselapsed räägiksid eesti keeles, koonduma meie erakonna toetuseks.“

Kodanike kaasamise eest!

Kristel Menning on võtnud oma südameasjaks planeerimisseaduse korda tegemise.
„Me vajame, et planeerimise sisuline kese oleks kodanike kaasamisel, koostööl ja strateegilisel vaatel. Muidu jätkub olukord, kus rohevõrgustikud kaotatakse, tuuleparke ei saa energiapuudusega riigis rajada ning võimulolijad menetlevad ainult seda, mida soovivad ning takistavad kõike, mis neile või nende toetajatele ei meeldi. Selline omakasukeskne vaade ei ole ei jätkusuutlik, aus ega eetiline. See rikub meie vabadusi ja kodanikuühiskonda. Keskendume lahendustele ja päästame Eesti üheskoos,“ ütleb ta.

 

© 2024 EKRE