587
KAUPO MÄNNISTE

Kaupo Männiste: „Riik peab austama iseseisvuse, vabaduse, õiguse ja perekonna ideaale“

Kaupo Männiste on otsustanud mitte jääda kõrvaltvaatajaks Eestile niivõrd kriitilisel ajal ja kandideerib Riigikokku seismaks selle eest, et meil oleks riik, kus austatakse ka tegelikult põhiseaduse vaimus iseseisvuse, vabaduse, õiguse ja perekonna ideaale. 

Ta soovib, et Eestist saaks reaalselt võimude lahususel rajanev õigusriik, kus seadused kehtivad võrdselt kõikidele inimestele. 

Männiste astub resoluutselt vastu rohepöördeks nimetatud ideoloogilisele, uuskommunistlikule ja utoopilisele rahva vaesustamise programmile. „Tähtis on Eesti iseseisvuse ja sõltumatuse kindlustamine ning lähtumine meie rahva ja riigi huvidest,“ ütleb ta. 

Korrakaitsja ja muusik

Männiste oli Eesti Politsei taasloomise juures ja töötas sel keerulisel ajal Rapla politseiprefektuuris abiprefekti ametikohal. Seetõttu on tema jaoks oluliseks valdkonnaks siseturvalisus.

Praegu on Kaupo muusik, kes musitseerib koos oma andekate laste Meriti ja Märteniga juba mitmeid aastaid populaarses Männiste perebändis. Ta on nelja lapse isa ja viie lapselapse vanaisa. Teda on ka märgatud ja tunnustatud Kohila valla aasta isa tiitliga.

Väga väärtusliku kogemuse poliitiliseks tegevuseks on talle andnud töö Euroopa Parlamendi saadiku Jaak Madisoni assistendina. Lisaks on Kaupo Kohila vallavolikogu aseesimees ning külade- ja turvakomisjoni esimees.

© 2024 EKRE