574
KAI RIMMEL

Kai Rimmel: „Eestlased väärivad paremat elu, luban selle nimel võidelda“

Kai Rimmel soovib, et EKRE võidaks valimised ja teeks lõpu kartelliparteide poliitilisele korruptsioonile, valetamisele ja probleemide ees pea liiva alla peitmisele. Ta on veendunud, et riiki tohib juhtida vaid haritud inimene, kes omab päris eluga seotud töökogemust. „Riigikogu liikmed peavad parandama riigi juhtimise kvaliteeti,“ ütleb ta.

Kai Rimmel tuli poliitikasse 2012. aastal, kui loodi EKRE, et tuua poliitikasse peremehetunnet. 
Ta teab, mida tähendab suure süsteemi juhtimine ja vastutus. Rimmel töötas üle nelja aastakümne toiduainetööstuse ettevõtetes erinevatel ametikohtadel, alates insener-tehnoloogist kuni juhatuse liikme ja tegevjuhini. Ta juhtis rahvusvahelist Eesti, Läti ja Leedu ettevõtet, kus tema alluvuses töötas ligi tuhat inimest. Ta tunneb lihtsate inimeste muresid ja rõõme, sest on hinganud nendega sama õhku kogu oma tööaja jooksul.
Rimmel asus tootmistööle kohe pärast Tallinna Tehnikaülikooli keemiateaduskonna toiduainete tehnoloogia eriala lõpetamist, hiljem täiendas ta end Marketing Instituudis müügi ja turunduse erialal.  

Riigikogus lubab ta anda endast kõik, et Eesti oleks oma rahvast hooliv ja turvaline kodu meie lastele ja lastelastele ning et iga eakas inimene võiks elada inimväärselt oma kodus.

„Tervishoiu rahastamine tuleb muuta läbipaistvaks ja arstiabi peab muutuma igale inimesele kättesaadavaks. Igasse abivajajasse tuleb suhtuda hoolivuse ja väärikusega, pakkudes parimat võimalikku ravi ja vähem bürokraatiat,“ ütleb ta. „Seisan traditsiooniliste pereväärtuste ning noorte perede ja laste toetamise eest. Riigipiir peab olema kaitstud ja rahvas peab saama ise valida presidenti.

Rahvas vajab tõde ja ausat riigijuhtimist

Kai sõnul vajab rahvas tõde ja ootab ausat riigijuhtimist. „Eestimaa väärib kaitsmist massilise ja ebaseadusliku immigratsiooni ees. Eesti keelt ja kultuuri kohustab meid kaitsma põhiseadus. EKRE on ainuke erakond, mis seisab Euroopa Liidus Eesti suveräänsuse eest ja hoiab Eestit pealesuruva riigikapitalismi eest,“ ütleb ta.  
„Riigikogus saab minu missiooniks jätkusuutlik, teaduspõhiselt juhitud areng, mis loob kasuliku majanduskeskkonna nii ettevõtjatele kui ka igale inimesele. Rahva raha laristamine tuleb lõpetada ja tegelema tuleb asuda majanduse elavdamisega. Üksnes jõukas riik tagab meile vabaduse ja heaolu.“

Kai Rimmel on Jõelähtme vallavolikogu liige. Kaks aastat oli ta Riigikogu praeguse XIV koosseisu asendusliige. Kai Rimmel on EKRE Naisühenduse esimees ja Jõelähtme osakonna esimees, Harju- ja Raplamaa piirkonna juhatuse liige ja EKRE volikogu liige.

„Olen pühendanud oma elu Eestimaa tuleviku paremaks muutmisele ja olen veendunud, et EKRE poliitika annab selleks võimaluse,“ ütleb ta.

 

© 2024 EKRE