563
KADRI VILBA

Kadri Vilba: „Kui majandusel läheb hästi, läheb hästi ka riigil ja inimestel“

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna Tallinna linnavolikogu fraktsiooni nõunik Kadri Vilba kandideerib Riigikokku, et muuta kogu rahva elu paremaks.

Esiteks on vaja seista Eesti majanduse hea käekäigu eest, ütleb ta. „Kui majandusel läheb hästi, läheb hästi ka riigil ja inimestel. Seega on vaja tegeleda erinevate maksuküsimustega, elektrihinna langetamisega, tööstuse toetamisega, aga ka teedeehitusega, sest kvaliteetne taristu on investeeringute riiki toomise üks eeltingimusi,“ ütleb Kadri.  

Puhta elukeskkonna ja laste eest

„Teiseks seisan puhtama keskkonna eest. Viljatu kliimavõitluse asemel tuleb tegeleda hoopis prügiprobleemiga. Kolmanda suurema teemana seisan laste heaolu ja rikkumata lapsepõlve eest, seetõttu on vaja hoolitseda, et lapsi ei segataks liiga vara täiskasvanute seksuaalfantaasiatesse, mis praegu kasutusel oleva Euroopa seksuaalhariduse standardi järgi murrab sisse juba lasteaedadesse.“

Kadri Vilba leiab, et riigis on vaja muuta jõustruktuurid inimsõbralikumaks. „Minu kui nõuniku poole on pöördunud päris paljud inimesed, kes kurdavad politsei, kohtute ja prokuratuuri halva, erapooliku ning kallutatud töö üle. Me ei tohi lubada diktatuuril süveneda.“

Nõustab saadikuid Tallinna linnavolikogus

Kadri Vilba on õppinud Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonnas haldusjuhtimist ja personalijuhtimist ning täiendanud ennast Kopenhaageni Ülikoolis. Tal on magistrikraad.

Kadri on töötanud mitmes väikeses perefirmas, väikeettevõttes, ülemaailmses suurkorporatsioonis, Tallinna Tehnikaülikoolis, rahandusministeeriumis ja on nüüdseks jõudnud Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna nõuniku positsioonile Tallinna linnavolikogus.

Poliitikasse tuli Kadri juba 2006. aastal, mil asutas koos Martin Helme ja Jüri Böhmiga EKRE eelkäija Eesti Rahvusliku Liikumise. Praegu kuulub ta ka EKRE Naisühendusse. Kadri Vilba on abielus ja kolme lapse ema.

 

© 2024 EKRE