649
JüRI KAVER

Jüri Kaver – ankrumees, kes tahab tagada Martin Helmele võimaluse saada peaministriks

Jüri Kaver kandideerib Riigikokku nimekirja ankrumehena, et tuua hääli erakonnale ning tagada Martin Helmele võimalus saada peaministriks. 

„Spordis toob ankrumees meeskonna finišisse, valimistel kogub valimisnimekirjas viimasena nimetatud kandidaat hääli nii enda toetajatelt kui ka erakondlikul printsiibil hääletavatelt kodanikelt – kui valijal puudub eelistus nimekirjas olevate inimeste osas, toetatakse sageli tervet nimekirja just ankrumehe kaudu,” ütleb Kaver.

Vahetame senised võimurid värskete ja teotahteliste rahvaesindajate vastu
 
„Olen valmis võtma vastutuse EKRE saadiku ja Eesti Vabariigi rahvasaadikuna, tagamaks parema riigivalitsemise ning seniste, aastatega kopitama läinud ja oma eesmärgid kaotanud võimurite vahetumise värskete ja teotahteliste rahvaesindajate vastu.”

Jüri Kaver on lõpetanud Tartu Ülikooli ajaloo erialal, samuti on ta õppinud ülikoolis politoloogiat. Tal oli au teenida riiki ja rahvast parlamendisaadikuna Riigikogu IX. koosseisus ja kohalikul tasandil Võru linnapeana. Praegu esindab ta EKRE-t Võru linnavolikogus. Ta on reservlipnik ja Kaitseväe juhataja autasustas teda Kaitseväe eriteenete ristiga.

 

© 2024 EKRE