612
JAAK MADISON

Jaak Madison seisab Eesti huvide ja suveräänsuse eest!

Euroopa Parlamendi saadik Jaak Madison kandideerib Järva- ja Viljandimaal Riigikogu valimistel juba kolmandat korda. Kahel eelmisel korral osutus ta Riigikokku valituks. 

Alates 2019. aasta juunist on ta Euroopa Parlamendi liige, kus on seisnud väliskomisjoni liikmena aktiivselt selle eest, et Eesti huvid oleks kaitstud, et meie suveräänsus säiliks ning et me saaksime juba loovutatud iseseisvuse tagasi.

Jaak Madison on pärit Järvamaalt endisest Albu vallast, mis 2017. aasta haldusreformi käigusi sai osaks Järva vallast. 

Ta oli 2017. aasta kohalike omavalitsuste valimistel EKRE Viljandi linnapeakandidaat ja osutus valituks linnavolikokku, kus töötas volikogu majanduskomisjoni aseesimehena. 

Hästi kursis nii Järvamaa kui ka Viljandi eluga

Madison on hästi kursis kahe maakonna rõõmude ja muredega, nentides: „Muresid jätkub paraku rohkem kui küllaga. Eriti just maapiirkondade inimesi on valusalt löönud Euroopa kõrgeim inflatsioon, millega võitluseks pole praegune Reformierakonna valitsus astunud ühtegi sammu.“

Madison osutab, et Järva- ja Viljandimaa inimeste igapäevaelu sõltub suurel määral autotranspordist ning asjaolu, et Eesti kütuseaktsiisid on Euroopa nelja kõige kõrgema seas, on löönud majanduslikult just selle piirkonna inimesi. 

„Ma loodan, et Järva- ja Viljandimaa valijad mäletavad hästi, et just Eesti Konservatiivne Rahvaerakond oli see erakond, kelle juhtimisel langetati 2019. aastal kütuse-, elektri-, gaasi- ja alkoholiaktsiise. Selle tulemusel jäeti inimestele rohkem raha kätte ning lõpetati piirikaubandus – Lätist toodi Eestisse tagasi sadu miljoneid eurosid,“ ütleb Madison.

Iga hääl loeb

Tihti on valijatel õigustatud küsimus: kui Madison osutub Riigikogu valmistel taas valituks, siis kas ta tuleb ära Euroopa Parlamendist ja siirdub Riigikogusse? 

„Jah, kui pärast märtsikuiseid valimisi saab EKRE võimaluse osaleda uue valitsuse moodustamisel, siis tulen ma Euroopa Parlamendist tagasi,“ kinnitab ta, lisades ühtlasi, et EKRE-le valitsuse moodustamise võimaluse andmiseks on oluline iga valija hääl. 

Sel kevadel lõpetab Jaak Madison õpingud Tartu Ülikooli õigusteaduskonnas. Ta on vabaabielus ja pisipoja Jakobi isa.

 

 

© 2024 EKRE