634
INDREK KALDA

Indrek Kalda: „Eesti vajab eestimeelsete ja tegusate inimeste osalemist riigijuhtimisel“

Indrek Kalda on üle neljakümne aasta teeninud elatist muusiku ja heliloojana. Aastani 2012 õpetas ta muusikat Tartu ülikooli Viljandi kultuuriakadeemias. Väljapaistva panuse eest Tartu Ülikooli tegevusse autasustati Indrek Kaldat Tartu Ülikooli aumärgiga. 

Ta on olnud mitme tuntud ansambli liige – Kukerpillid, Justament, Lindpriid, Jäääär, Kaunimate Aastate Vennaskond. Oma muusikaarmastuse on ta suutnud edasi anda ka pojale Paul Kristjan Kaldale. Juba kümme aastat esinevad nad üheskoos.

Indrek Kalda on poliitikas osalenud aastaid, tema erakond on EKRE. Kahel korral on ta valitud Tartu linnavolikokku. 

Hoidkem Eestit eestlaste kodumaana

Kalda tahab anda oma panuse EKRE maailmavaate ning Eestist hoolimise jõudmiseks riigi esinduskogusse. „Poliitikas olla on justkui südametunnistuse asi – et me ei annaks alla, nagu juhtus 1940. Et igaüks räägiks kaasa riigi saatuses, et hiljem ei nenditaks: kõik olid ju nõus,“ ütleb Indrek Kalda. 

„Eesti vajab eestimeelsete ja tegusate inimeste osalemist riigijuhtimisel. Säästlik ja mõistlik areng ja oma rahva hoidmine on praegu tähtsamad kui iial enne. See ongi põhjus, miks ma kandideerin Riigikokku.“

Ta kutsub tartlasi üles osalema valimistel ning andma oma panus Eesti arengusse ja säilimisse Eestina. „Hoidkem Eestit eestlaste kodumaana, eesti keele koduna, sest teist kodu meil pole. Jõudu ning rõõmsat meelt kõigile oma kodu, kodumaa ja rahva eest seismisel! Tulge valima ja valige EKRE! Igaühe panus loeb!“

 

© 2024 EKRE