637
IMRE VÄHI

Imre Vähi: „Riigikogu vajab uusi inimesi ja värskeid ideid“

Imre Vähi on Tartu linnavolikogu liige ja rahanduskomisjoni liige. Ta lõpetas Tartu Kunstikooli vanaaegse mööbli restaureerimise erialal, samuti on ta läbinud Kaitseväe noorem- ja vanemallohvitseride kursused. Vähi töötas 16 aastat Eesti Kaitseväes, ühe aasta USA-s hotelliäris ning on olnud aastaid spordiklubides treener. Lisaks on ta ettevõtja, pulmavanem, peokorraldaja ja kinnisvaramaakler tegutsev erinevate organisatsioonide juhatuses. Imre Vähi on abielus, peres kasvab kolm väikest tütart. 

Kümnekordne Eesti meister

Imre Vähi on kümnekordne Eesti meister klassikalises kulturismis, kahekordne absoluutne Põhjamaade meister kulturismis, kahekordne Euroopa meistrivõistluste pronks ja maailma meistrivõistluste pronks klassikalises kulturismis. Lisaks on tal hulgaliselt tiitleid ja medaleid väiksematelt võistlustelt. 

Samuti on ta harrastuskalamees, koerakasvataja, mündi- ja embleemikollektsionäär, kunstnik, veredoonor. Ta on paljude huvigruppide ja kogukondade, nt Nostalgiline Tartu ja Pereliit, aktiivne liige. 

Aastaid tagasi võitles Imre Vähi väga aktiivselt selle eest, et söögikohtades ja avalikus sektoris piirataks suitsetamist. Visa võitlus kandis vilja. Praegu seisab ta jõuliselt massiimmigratsiooni ja sundvaktsineerimise vastu.

Imre Vähi ütleb, et Riigikogu vajab värsket verd – uusi ideid ja uusi inimesi.

© 2024 EKRE