656
HELDUR PAULSON

Heldur Paulson – riigi majanduse kiire arengu eest

Heldur Paulson on lõpetanud Tallinna Polütehnilise Instituudi, kus õppis automaatika ja kaugjuhtimise erialal. Pärast instituudi lõpetamist läks ta elama ja töötama Pärnusse. Peaaegu kogu selle aja on ta töötanud ühes ja samas SAT-TV seadmete müügifirmas. Viimastel aastatel on tegutsenud ka väikeettevõtjana.

Paulson on abielus, kolme lapse isa ning kolme lapselapse vanaisa. Tal on muu hulgas kuldmedal Eesti meistrivõistlustelt jahilaskmises (kaar-rada), kuldmedal NSVL-i rahvamajanduse saavutuste näituselt (esimene CD-mängija NSVL-is) ning Tori Sõjameeste Mälestuskiriku tänumedal ühiskondliku tegevuse eest.

Ta on EKRE liige alates 2013. aastast, sest tunneb, et just selle erakonna eesmärgid on talle kõige südamelähedasemad. Ühtlasi on ta EKRE Pärnumaa ringkonna aseesimees. Aastatel 2017–2021 kuulus Paulson Pärnu linnavolikokku, olles EKRE fraktsiooni esimees. 

Riigikogu valimistel tahab Heldur Paulson anda maksimaalse panuse, et tuua EKRE-le suurim häältesaak Pärnumaal. Ta on veendunud, et kuigi raha ei tee kedagi õnnelikuks, ei ole täisväärtuslik elu ilma rahata samuti võimalik. Sellepärast tahab ta hakata parlamendis seisma riigi majanduse kiire arengu eest.

 

© 2024 EKRE