636
GERT GORŠANOV

Gert Goršanov – Tartu vägilane, kes tahab Reformierakonnale tuule alla teha

Gert Goršanov on paljude tiitlitega pärjatud kulturist ja rammumees, spordiklubi juht ja Tartu linnavolikogu rahanduskomisjoni liige.

Ta on õppinud ehitajaks, aga juba mõni aasta pärast kutsekooli lõpetamist asutas oma spordiklubiga CORSAGYM, millega toimetab seniajani, kokku juba ligi 20 aastat.

Olles tegelnud 25 aastat spordiga nii amatöör- kui ka profitasemel on ta võitnud lugematul arvul tiitleid rahvusvahelistelt kulturismi ja rammumeeste võistlustelt.

Viimati võitis Goršanov koos oma abikaasaga 2022. aastal kuldmedali Läti lahtistel kulturismivõistlustel fitpaari kategoorias. Samuti pärineb eelmisest aastast 3. koht Mr. Olympia võitlustelt 40+ amatööride kategoorias.

Ta on juba 13 aastat koos oma kauni abikaasa Annikaga, kellega neil on kahepeale kokku kaks last.

Kandideerima ajendas valitsuse jõhker poliitika

Gert Goršanov otsustas Riigikokku kandideerida koroonapandeemia ajal, mil valitsus kehtestas ebanormaalsed piiranguid mitte ainult eraisikutele, vaid ka ettevõtetele, sulgedes need külma kõhuga, ilma igasuguste toetusmeetmeteta. 

„Kui koroonapiirangud läbi said, löödi nuga selga elektriarvetega. Nii tekkiski tahtmine kandideerida pelgalt juba sellepärast, et võimalikult vähe hääli läheks Reformierakonnale,“ ütleb ta.

© 2024 EKRE