539
ELVIS BRAUER

Elvis Brauer: „Suur osa kaptenisillal toimetavast seltskonnast ei teeni enam rahva huve. See peab lõppema!”

Elvis Brauer on IT-spetsialist ja projektijuht, kes on loonud foto- ja videosisu ning saateid siin- ja sealpool maailma, seda koos nimekaimate sisuloojatega. Ettevõtjana majandab ta produktsioonifirmat, tegeleb kinnisvaraga, peab Kalamajas kohvikut ning õpetab iseenda poksiklubis noori. Ta tegeleb investeerimisega ja hoiab end kursis tehnoloogiaga. Mulgi-seto juurtega mees on ka endine Eesti jalgpallikoondislane ning mitmekordne Eesti meister. Hobide nimekirja kuuluvad matkamine, kalastamine, tennis, jalgpall, võitluskunstid ning IRONMAN triatlonid.  

Seisab vabaduse säilitamise eest

Brauer on võitnud TV3 filmikonkursi „Unistuste töö” ning Kanal 2 telesaate „Rööparalli”, kus võistlejad üle kogu Euroopa pandi proovile mõistatuste lahendamises.  Sotsiaalmeediaplatvormide kaudu on ta inspireerinud tuhandeid inimesi parandama meelt, tervist, majanduslikku seisu ning aidanud neil vabaneda hirmudest. Viimastel aastatel on ta südikalt seisnud kodanike põhiõiguslike vabaduste eest ning taaselustanud Eestis meeleavalduskultuuri.  

Elvis oli kurikuulsa kalamaja kohviku – Mem Café omanik. 

Kodanikuaktivistina on ta viimastel aastatel kirglikult ja kompromissitult võidelnud globalistliku tervisetürannia kehtestamise vastu. Ta osales ühe kolonnijuhina ka „Sõidame Eestimaa vabaks“ autoparaadil, kuhu kogunes põhiseaduslike õiguste eest seisma tuhandeid inimesi. Kodanike ja ettevõtjate õiguste kaitseks pöördus Brauer kohtusse nii valitsuse, terviseameti kui ka politsei- ja piirivalveameti vastu. 

Ausameelsuse ja läbipaistvuse eest

“Tegudel peavad olema tagajärjed. Suur osa kaptenisillal toimetavast seltskonnast on saanud liiga kaua tegutseda tagajärgede eest vastutamata. Nad ei teeni enam rahva huve. See peab lõppema. Ametnike omavoli peab lõppema, korruptsioon peab lõppema. Seisan ausameelsuse ja läbipaistvuse eest.” 

Ta peab väga tähtsaks noortetööd. “Uksest ja aknast pressib sisse kohutavat identiteedipoliitikat. Rollid sulavad ühte ja hägustuvad. Sellisel kursil liikumine viib meid kuristikku. Seksismi, vägivalla ja soohägususe propageerimine hävitab meie noorte vaimset tervist ja rahvuslikku jätkusuutlikkust kiirkorras. Ideoloogiline subversioon tuleb peatada. Inimest peaks ennekõike juhtima moraalne kompass. Neid moraalseid väärtuseid tuleb õpetada. Nende säilitamise eest tuleb võidelda. Majandamist, maksundust ja seadusandlust ehk seda, kuidas riik meid röövib, tuleb noortele õpetada oluliselt varem, et vähendada võlaorjuses elavate inimeste osakaalu ning laduda vundament majandusliku jätkusuutlikuse saavutamiseks varasemas eas.” 

Poliitik peab rahvaga rääkima

Ühtlasi arvab Elvis, et poliitikud peaksid rohkem rahvaga rääkima ja nende seas käima. Näitama enda nägu avalikes kohtades ja pidama avalikke dialooge. 

“See on raske, aga selline rahvamees olema peakski. Inimene ennekõike – siis poliitik. Rahvakauge poliitika tekitab meelehärmi ja mässumeelsust. Sillad on vaja üles ehitada. See on ka üheks põhjuseks, miks EKRE kiiresti populaarsust kogub ja teiste numbrid jätkuvalt langustrendis on.”

© 2024 EKRE