614
ELAR NIGLAS

Elar Niglas – inimväärse elu, rahva püsimise ja riigi kestmise eest!

Elar Niglas on sündinud ja kasvanud Järvamaal, Türi vallas. Ta alustas haridusteed Väätsa põhikoolis ja omandas keskhariduse Türi Ühisgümnaasiumis. Seejärel lõpetas ta Tartu Ülikooli Johan Skytte poliitikauuringute instituudi riigiteaduste erialal.

Ta on viibinud praktikal Euroopa Parlamendis, kus tegi koostööd teiste Euroopa rahvuslastega, kelle ühine eesmärk on seista Euroopa Liidu föderaliseerumise vastu ning rahvusriikide Euroopa eest.

Alates 2021. aasta novembrist on ta ametis Türi abivallavanemana. Tema koordineerida on haridus- ja kultuurivaldkond. 2017–2021 oli ta Türi vallavolikogu liige ning 2021. aasta kohalike omavalitsuste valimistel osutus erakonna esinumbrina valituks ka teistkordselt. Samuti annab ta vabatahtlikuna oma panuse Kaitseliidu Türi üksikkompanii tegevusse.

Olgem julged ja järeleandmatud!

Elar Niglas kandideerib Riigikogu valimistel, sest näeb kuidas allaheitlik riigijuhtimine on viinud meid allakäiguteele.

„Eelseisvatel valimistel on võimalus seda kurssi muuta ja päästa Eesti. Pean oluliseks seista selle eest, et meie rahvuslik eneseteadvus, mis tuleneb meie päritolust, keele- ja kultuuriruumist, püsiks igavesest ajast igavesti,“ ütleb ta.

„Näen, et võõrale ideoloogiale rajatud arusaamad, mille eest kõneleb Eesti poliitikas liberaalne telg, on Eesti riigi ja rahva vaenulikud. Me ei tohi lasta ennast allutada võõrale võimule. Peame hoidma vaimsust ja põhimõtteid, mis on kandnud meie rahvust läbi sajandite. Peame olema julged ja järeleandmatud ning seisma meie jaoks eksistentsiaalse tähtsusega küsimuste eest – jätkusuutliku rahvastiku- ja regionaalpoliitika, eestlaste toimetuleku ning Eesti perede eest. Seda kõike inimväärse elu, rahva püsimise ning riigi kestmise nimel. Elu peab olema võimalik igas Eesti nurgas ning pean oluliseks, et Järva- ja Viljandimaalt valitud rahvasaadikud seisaksid julgelt selle piirkonna eest ka riigi tasandil ja oleksid inimeste jaoks olemas.“

Elar Niglase sõnul on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond ainus valik põhimõttekindlatele ja julgelt patriootlikele eestlastele, kes kannavad endas rahvuslikke ja konservatiivseid väärtusi.

© 2024 EKRE