629
ARLO SÄÄLIK

Arlo Säälik: „Tuleb teha muudatusi, mis tagavad rahvusriigi kestmise“

Mustvee vallas Kääpa külas elav Arlo Säälik tegeleb 2004. aastast igapäevaselt palkmajade ehitusega. Ta on lõpetanud Luua Metsanduskooli puit- ja puidukaubanduse eriala, millega kaasnes ka palkmajade ehituse väljaõpe, mis hakkas meeldima nii väga, et Säälik ehitab palkmaju kirglikult tänaseni. Lisaks on ta jahimees kohalikus Kullavere jahiseltsis. 

Säälik on aastast 2017 Mustvee vallavolikogu liige, samuti sotsiaalkomisjoni ja kultuuri- ja spordikomisjoni aseesimees ning arengu- ja eelarvekomisjoni ja revisjonikomisjoni liige. Aastatel 2009–2017 oli ta Saare vallavolikogu liige. 

Arlo Säälik on aktiivses poliitikas aastast 2008, mil astus EKRE eelkäija Rahvaliidu liikmeks. Ta on EKRE Mustvee osakonna liige ja kuulub ka Jõgeva- ja Tartumaa ringkonna juhatusse. Samuti on ta EKRE volikogu liige.

Rahvusliku hariduse ja odava energia eest

Säälik kandideerib Riigikokku kindla sooviga säilitada Eesti rahvusriik ja viia sisse muudatused, mis tagavad selle kestmise. Eesti metsakeskkond tuleb säilitada, rahvuslik haridus tuleb taastada, rahvas peab saama tagasi referendumite algatamise ja presidendi otsevalimise õiguse ning Eesti inimestele ja ettevõtetele tuleb tagada madalad energia- ja kütusehinnad. Ta rõhutab, et meie suurim väärtus on meie oma inimesed, eriti haritud, ühtehoidvad eestimeelsed ja eestikeelsed inimesed.
Arlo Säälikul on kaks tütart ja üks poeg.

 

© 2024 EKRE