639
AIVAR SÖÖT

Aivar Sööt: „Rahva elujärg ja turvatunne peab paranema“

Ettevõtja Aivar Sööt kandideerib Riigikokku, et viia paremini ellu EKRE eesmärke – parandada oma rahva elujärge ja turvatunnet.  

„Eesmärk on energia hinnatõusu peatamine, sest ainult dotatsioonidega ei ole võimalik pikemas perspektiivis majandustõusu saavutada,“ ütleb Aivar Sööt.  

Ettevõtja ja aktiivne ekrelane

Aivar Söödi lapsepõlv ja kogu edasine elu on olnud seotud Tartuga. Kõrghariduse omandas ta EPA mehhaniseerimisteaduskonnas. Oma tööelu alustas ta Kammivabriku (praegune Estiko) autojuhina, hiljem töötas meister-garaaži juhatajana. Samuti töötas Sööt Tartu Autom MTÜ Linnanõukogu esimehena ja OÜ-s Automen (Ekspressbussid).

Praegu on ta juhatuse liige OÜ-s Autom Grupp, mis tegeleb rahvusvaheliste ja Eesti-siseste kaubavedudega.
Aivar Sööt on EKRE Tartu ringkonna juhatuse liige, Tartu linna arengu- ja planeerimiskomisjoni liige ja EKRE volikogu liige. Ta toetab Tartus erakonna ümarlauaürituste läbiviimist, samuti aitas läbi viia Henn Põlluaasa presidendikampaaniat.

Toetab ukrainlaste võitlust oma riigi eest

Ta lõi kampa MTÜ Ukraina Eest liikmetega ning on koos Anti Poolametsaga saatnud Ukraina vabatahtlike pataljonile OUN talvevarustust, diiselgeneraatori ja toiduaineid. Bussi, millega ta ise Ukrainasse humanitaarabi kohale viis, jättis ta ukrainlaste kasutusse. „EKRE toetab ukrainlaste võitlust oma riigi vabastamise eest,“ kinnitab Sööt.

Aivar Sööt on abielus, tal on kaks poega ja kolm toredat lapselast.

© 2024 EKRE