625
AIVAR ÕUN

Aivar Õun: „Teeme kõik selleks, et EKRE oleks järgmises valitsuses“

Aivar Õun on aastakümneid olnud tegev kohalikes omavalitsustes ja teab hästi omavalitsuste probleeme. Ta oli Konguta vallavanem ja Elva linnapea. Praegu kuulub ta Elva vallavolikogusse ja on revisjonikomisjoni esimees. Ta kuulus ka X Riigikogu koosseisu ja teab, kuidas Riigikogus inimeste huve kaitsta. Riigikogus töötas ta rahandus-, õigus- ja keskkonnakomisjonis. Ühtlasi on Õun pidevalt võidelnud korruptsiooniga kohalikes omavalitsustes. 
Hariduselt on Aivar Õun mehhaanikainsener. Ta on abielus; abikaasa on arst. Neil on kaks täiskasvanud poega. Keskkoolis käis Õun Nõos, kus lõpetas füüsika eriklassi. Pika perioodi oma elust oli ta tehnikaainete õpetaja Tihemetsa tehnikumis. Aivar Õun on ka EKRE Tartu- ja Jõgevamaa ringkonna juhatuse esimees.

Päästame Eesti hinnatõusust ja massimigratsioonist

Õun kandideerib Riigikokku selleks, et tuua valitsemine inimestele lähemale ja teha see arusaadavamaks. 
„Seisan maksude langetamise eest. Kõrged elektri-, soojuse ja kütusehinnad on viinud meie inimesed toimetuleku ja vaesuse piirile. Eriti raske on olukord maapiirkondades. Kiiremas korras on vajalik ka käibemaksu alandamine toiduainetele. Meie riigis tõusevad hinnad Euroopa kõige kiiremas tempos. Riigi valitsemisel tuleb arvestada meie inimeste arvamusega oluliselt rohkem, kui seda teeb praegune valitsus. Tahan Eestile uut ja paremat valitsust, kes seisaks oma inimeste eest ja tagaks meie oma riigi ja keele säilimise,“ ütleb Aivar Õun.  

Ta soovib pöörata suuremat tähelepanu elule Tallinnast kaugemal. „Elu maapiirkondades on muutunud oluliselt raskemaks, kui on seda elu meie suurtes linnades. Maal kaovad koolid, lasteaiad, postkontorid ja töökohad. See protsess tuleb peatada,“ ütleb Aivar Õun.

„Teeme kõik selleks, et EKRE oleks järgmises valitsuses. Eesti tuleb päästa hindade tõusust, massiimmigratsioonist ja üha kiiremast linnastumisest.“

 

© 2024 EKRE