655
AGNES PULK

Agnes Pulk: riigi poliitika peab muutuma laste- ja peresõbralikumaks

Ettevõtja, koolitaja ja Pärnu linnavolikogu liige Agnes Pulk on põline pärnakas. Tal on magistrikraad teenuste disaini ja juhtimise valdkonnas. Magistritöös uuris ta avalike teenuste ligipääsetavust Pärnu linna sotsiaalteenuste näitel. 

2016. aastast on ta tegutsenud teenusedisaineri ja strateegilise koolitajana oma ettevõttes Disainivõti ja on aidanud luua mitmeid edukaid brände ja teenuseid ning muuta teenusesüsteeme ja -protsesse inimsõbralikumaks. Tema klientideks on muuhulgas olnud ka mitmed avaliku sektori organisatsioonid nagu Politsei- ja Piirivalveamet, Tallinna Linnavaraamet, Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet, Hiiumaa raamatukogud jt. 

Aktiivne kogukonnaliider

Varem töötas Pulk pikalt sotsiaalvaldkonnas ja oli riskilaste päevakeskuse Shalomi Lastemaja juhataja, kasuperede tugiisik ja koolitaja, erivajadustega laste vanemate tugigrupi juht ja lastevastase väärkohtlemise ennetusprogrammi CAP koolitaja. 

Ta on töötanud ka saatejuhina nii raadios (Raadio 7) kui ka televisioonis (TV7) ning on ka praegu tegev rahvusvahelises meediaorganisatsioonis TV7, kus juhib mitmeid saateid. 
Aastaid oli Pulk ka kliendikogemuse ja turunduse ning kommunikatsiooni õpetaja Hiiumaa ametikoolis. 

Agnes Pulk on EKRE toetaja aastast 2014 ja liige aastast 2017. Praegu on ta Pärnu linnavolikogu sotsiaalkomisjoni aseesimees ja planeerimiskomisjoni liige ning EKRE fraktsiooni juht. Vabatahtlikuna panustab ta oma aega, energiat ja teadmisi Pärnu Immaanueli Baptistikoguduses ja Pärnu Kristlikus Erakoolis.

„Minu unistuseks on elada tähendusrikast elu, mille positiivne mõju ulatub igavikku,“ ütleb Agnes Pulk. Ta on abielus, kolme tütre ema.

Rohkem tugevaid perekondi

Agnes Pulk kandideerib Riigikokku, sest leiab, et lapsed ja noored vajavad praegu rohkem kui kunagi varem tugevat perekonda, häid peresuhteid ja kindlat moraalset kompassi.

„Riigikokku saades luban tegutseda selle nimel, et Eesti riigi poliitika oleks laste- ja peresõbralik, luban edendada elukultuuri ning hoida meie iseseisvuse, hariduse ja kõrgkultuuri aluseks olevaid kristlikke väärtusi. Noored väärivad, et räägiksime neile tõde ja annaksime neile tagasi lootuse ja tuleviku!“

© 2024 EKRE