550
AAT PURJE

Aat Purje: „Eesti tuleb päästa Reformierakonna pantvangist“

Aat Purje on uue põlvkonna politoloog ja EKRE Riigikogu fraktsiooni nõunik, kes vaatamata oma noorele eale on näinud riigipiruka küpsetatamist päris lähedalt. Ta tunneb süsteemi läbi ja lõhki.

Aat on töötanud presidendi järel tähtsuselt teise isiku, Riigikogu esimehe, alluvuses ja koordineerinud tema avalikku suhtlust. Praegu töötab ta Riigikogu EKRE fraktsiooni nõunikuna ning annab saadikutele nõu, kuidas orienteeruda riigi bürokraatlikus süsteemis. Aat omab bakalaureusekraadi riigiteadustes ja lõpetab tänavu sotsiaalteaduste magistriõpinguid Tallinna Ülikooli politoloogia erialal.

Riigikogu esimehe parem käsi

Aat Purjet hinnatakse ka võimeka kampaaniameistrina. 2021. aastal tegi EKRE talle ettepaneku juhtida erakonna presidendikandidaadi Henn Põlluaasa presidendikampaaniat. See hõlmas ligi 40 rahvakohtumist üle Eesti ja selle käigus läbiti tublisti üle 10 000 sõidukilomeetri. 

„Me olime esimesed, kes viisid Eestis presidendikampaania läbi suure üleriigilise bussituurina. Sel perioodil nägi kogu meie meeskond Eestimaad lähedalt ja sai kinnitust kõigele, mida me oma kodumaal nii väga armastame,“ ütleb Purje.

Põlise Pirita elanikuna peab Purje väga oluliseks kogukonna usaldust. 2021. aasta kohalike omavalituste valimistel sai ta kaaslinlastelt suure toetuse Pirita linnaosas ning ta valiti Pirita linnaosakogu liikmeks. Linnaosakogus usaldasid kolleegid talle linnaosakogu aseesimehe koha. Lisaks seisab ta oma kodukoha ja inimeste eest ka linnaosakogu planeerimiskomisjonis ja keskkonna- ja linnamajanduskomisjonis.

Eestit saab kriisist päästa

Aat Purje sõnul on Eesti jõudnud Reformierakonna juhtimisel sügavasse kriisi ja kaalul on ei vähem ega rohkem kui meie rahvuskodu püsimajäämine. Väljapääsu sellest olukorrast pakuvad üksnes Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna julged lahendused.

„Eesti tuleb päästa Reformierakonna pantvangist,“ ütleb Aat. „Praeguse valitsuse hävituslik immigratsioonipoliitika on meid viinud tagasi okupatsiooniaja lõppu, riukalik energiapoliitika kägistab meie peresid ja ettevõtlust ning korruptiivne ringkaitse vohab võimukoridoride kõige pehmematel vaipadel. Külm, vaene, korruptiivne ja võõraid täis Eesti – see on Reformierakonna poliitika tagajärg.“  

Aat teab, kuidas päästa riik ja rahvas kriisist: „Vaja on piirata immigratsiooni, et püsiks Eesti rahvusriik. Vaja on tuua alla elektri hind, et tagada inimestele soe tuba. Vaja on langetada makse, et toit ja ravimid muutuksid odavamaks. Vaja on reformida õigussüsteemi, et kõik inimesed oleksid seaduse ees võrdsed.“

© 2024 EKRE